01


10 Mart 2020

Bariyer Çeşitleri

Bariyer çeşitleri güvenlik sistemlerinizi daha üst seviyeye çıkarmak adına kullanılması elzemdir.

Bariyer sistemleri, can veya mal kayıplarına zarar gelmemesi için alınacak önlemlerdendir. Sizi ve sevdiklerinizi, iş yerinizi, sitenizi, evinizi ya da otelinizi korumak için çalışıyoruz.

Bodrum bariyer ailesi olarak pek çok bariyer çeşidinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İsteğe uygun olarak, projenize göre tasarlanan ve deneyimli satış temsilcilerimizin ve işine hakim teknik ekibimizin yardımı ile sizlere optimal çözümler sunuyoruz. Projenizde gereksiz ya da ihtiyacınızı tam olarak karşılamayacak sistemleri size önermekten kaçınıyoruz.

Projenizde ne gibi bariyer çeşitleri kullanabilirsiniz bunlara göz atalım:

Kollu Bariyer

Kollu bariyer, bariyer denilince genelde akla gelen ilk görüntüdür. Giriş çıkışları bir kumanda ya da yönetim odası vasıtasıyla yapıldığı sistemlerdir.

Genelde siteler, apartmanlar, iş yerlerinde kullanılmaktadır.

Kişisel Otopark Bariyeri

Park yerinizi komşularınızın almasından şikayetçiyseniz ve bu gerginliğe son vermek istiyorsanız kişisel otopark bariyerleri tam size göre.

Manual ya da otomatik olarak yapılan bu sistemler sizin izniniz olmadan park yerinize araç girişini engelliyor.

Mantar Bariyer

mantar bariyer
mantar bariyer ve bariyer sistemleri

Genelde AVM’lerde kullanılan bu bariyer çeşidi, araç trafiğini engellemek ancak yaya geçişlerine izin verilmesi gereken yerlerde kullanılmaktadır.

AVM’ler, yüksek nüfuslu siteler, oteller gibi alanlarda tercih sebebidir. Şık görüntüsüyle de kullanılan mekanın kalitesini yükseltir

Biletli Otopark Bariyeri

Paralı otopark sistemlerinde, giriş saatinin belirtildiği biletlerle geçiş yapılmasını sağlarlar.

Genelde havaalanları, şehirlerarası terminaller, tren garları gibi alanlarda kullanılırlar.

Road Blocker

road blocker
Road blocker sistemleri

Road Blocker sistemleri zemine sıfır olarak geçişlerin sağlandığı ve zeminden yukarı doğru belli bir açıyla açılıp geçişlerin engellendiği sistemlerdir.

Genellikle askeri tesisler, devlet binaları, kurumsal şirketler gibi yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılırlar.

Bariyer çeşitlerimiz yukarıda belirtildiği gibidir. Projenizi bize yönlendirip daha efektif sonuçlar almak isterseniz aşağıdaki iletişim linkine tıklayabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim bölümüne gidebilirsiniz, ayrıca İzmir civarından fiyat teklifi almak için bu linke göz atınız.