01


2 Ocak 2020

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri ve bariyer nedir ve neden kullanılır gibi sorularla bu makaleye başlamak en güzel giriş olacaktır. Bariyer; konutunuzu, sitenizi, iş yerlerinizi tanımadığınız kötü niyetli kişilerden korumak amacıyla kullanılan bir araçtır.
Bariyer Sistemleri ve Güvenlik

Bariyer modern zamanların en önemli ihtiyaçlarından biridir. Kalabalık şehir hayatında aynı oranda çok fazla araç da mevcuttur. Bu araç kalabalığı araç güvenliğimiz, otopark alanı güvenliğimiz için oldukça önemlidir. Bariyer araçları kamera sistemleri ile tanıyıp olası güvenlik zafiyetlerini önler. Ayrıca ticari yönden bakacak olursak araçların kaç saat boyunca otoparkta bulunduklarını gösteren sistemler olduğu için ücret ödemelerinde de olası sıkıntıları olmadan gidermektedir.

Ayrıca, abone araçların geçişlerini sağlamak ve üye harici araçların otopark kullanımlarını engellemek veya konuk olarak aldığınız araçların ne kadar saat bölgede durduklarını hesaplamak adına sürdürülebilir sistemlerdir.

Bariyer sistemlerinde güvenlik esastır. Bir yol kenarına yapılan bariyer ile sitenizin girişine yaptırdığınız bariyer temelde aynı amaç için geliştirilmiştir: güvenlik.

Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemlerini kullanırken direkt olarak sistem üzerinden bağlanan ek cihazların yanı sıra; şifreli veya parmak izli geçiş çözümleri de sunulur. Pek çok kurum & kuruluş, mevcut çalışanlarına ve personellerine araçlarını park etmeleri ve güvenli bir şekilde tutulmaları konusunda otopark alanı oluşturulup, bariyer sistemleri ile desteklenir. Parmak izi, kart okuyucu, HGS&OGS sistemleriyle beraber, bariyerler entegre edilir ve geçiş kontrolleri sağlanır. Bununla beraber otoparkta yer alan araç sayısı kontrolleri kullanışlı şekilde bizlere sunulur.

Can ve mal güvenliğiniz için son derece önemli olan bariyer sistemler i ile sizlere ihtiyacınıza yönelik hizmetler sunuyoruz. Gerek otopark bariyeri, otomatik bariyer, kollu bariyer sistemleri gerekse motorlu sürgü kapılar anlamında pek çok ürünümüz bulunmaktadır.
Tüm hizmetlerimiz:

Otopark Bariyeri
Otomatik Kollu Bariyer
Mantar Bariyer
Road Blocker
Otomatik Kişisel Bariyer
Şerit Bariyer
Endüstriyel Garaj Kapıları
Motorlu Sürgü Kapılar
Garaj kapısı
Kepenk sistemleri
Dairesel açılır kapı motoru

Bodrum Bariyer

Bariyer sistemleri, Bodrum Bariyer ailesi olarak başta Muğla olmak üzere bütün Ege bölgesine ve Türkiye’ye hizmet vermektedir. Bizler için önemli olan sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak ve bunu en yüksek oranda kalitemizden taviz vermeden yapmaktır. Unutmayın olası bir güvenlik zafiyetinin geri dönülmez sonuçları olabilir. Fiyat almak için lütfen bu linke tıklayın. Ayrıca daha çok bilgi almak için tıklayın.