01


2 Ocak 2020

Kollu Bariyer

Bodrum kollu bariyer , orta ve yüksek kullanımlı otoparklara araç erişimini kontrol etmek için ideal bir otomatik yükselen kol bariyeridir. Kanıtlanmış %100 görev döngüsü, onu gelir tahsilatı ve erişim kontrol sistemleriyle kolayca entegre edebilen güvenilir ve dayanıklı bir bariyer yapar.

Bariyer, temelden 1135 mm yükseklikte, bom 840 mm (altta) ile bariyer kabin temel seviyesinin üzerinde durur.

Bariyer kolu (bom) kolu maksimum 4m uzunluğa sahiptir ve standart olarak kırmızı fasal şeritle kaplanmış beyaz toz kaplı 76 x 38 mm dikdörtgen ekstrüzyon alüminyum bölümdür (siyah ve sarı seçeneği mevcuttur).

Kollu Bariyer Özellikleri

 • % 100 görev döngüsü
 • Elektro mekanik tahrik ünitesi
 • 230v tek fazlı 50Hz 6A
 • Sarma kolu tesisi
 • Modüler tasarım
 • Çok işlemli kaplama özelliği
 • Hızlı etkili 2,4 saniye

Kollu Bariyer Teknik Özellikleri

Çeşitli ortamlarda giriş ve çıkışlara uygun kollu bariyer satıyoruz. Öncelikle görsel bir bariyer oluşturan bariyerlerden, güvenilir fiziksel koruma için tasarlanmış bariyerlere kadar bir dizi tasarım üretiriz. Bariyerlerimiz fabrikalar, depolar, ofis binaları, otoparklar ve diğer birçok yer için idealdir.

Ağır hizmet tipi kol bariyerlerimiz, güvenilir bir fiziksel bariyer sağlamak için güçlü çelikten yapılmıştır. Çelik bomlar güçlü bir bariyer için çelik destek direklerine sıkıca tutturulur. Ağır hizmet bariyerlerine ihtiyaç duyulmadığında alüminyumdan yapılmış hafif bariyerler de bulunduruyoruz. Bariyerlerimizin destek direkleri, somut bir temele cıvatalanarak sıkıca yerine sabitlenir, akışa aracılık etmek için otopark bariyerleri olarak hareket etmek için idealdir.

Elektrikli motorlarla açılıp kapatılan otomatik otopark bariyerlerimiz, gerektiğinde erişimi otomatik olarak sağlamak veya reddetmek için programlanabilir.

Kollu bariyer, yüksek görünürlük için parlak renkli toz boya dahil çok çeşitli yüzeylerde gelir. Otomatik bariyerler ana güç kaynağı, şarj edilebilir piller ve güneş enerjisi ile çalıştırılabilir. EGE Kollu Bariyer , aralarından seçim yapman için çok çeşitli stil ve tasarımları stoklarız, yani ihtiyacın olanı ve bütçenin içinde bulabileceğin anlamına gelir.

Kollu Bariyerin Faydaları

 • Düşük bakım
 • Kurulum kolaylığı
 • Güç kesintisinde manuel işlem
 • Servis parçaları
 • Dayanıklı
 • Yüksek trafik akışı
 • Kollu bariyer sistemleri

Özellikler

Güvenlik için çelikten yapılmış ağır bariyerler Alüminyumdan yapılmış hafif bariyerler
Bariyer direkleri beton temellere sıkıca cıvatalanmış Yüksek görünürlük için parlak renkli tasarımlar
Kullanım kolaylığı için mükemmel dengelenmiş
Manuel kontrollü ve otomatik bariyerler mevcut
Programlanabilir bariyer tasarımları mevcuttur
Şebeke, batarya ve güneş enerjisiyle çalışan otomatik bariyerler

Bariyer ve otopark bariyeri modelleri üzerine hazırlamış olduğumuz paketler ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 2019 yılında en çok satan bariyer markası olan PRO bariyer, EKO bariyer, ÇİT bariyer ve Otopark Bariyeri modelleri ile sizde hanenizi koruma altına alabilirsiniz.

Kollu Bariyer Fiyatları

Kollu bariyeri fiyatları, kullanılacak olan bariyerin modeline ve kol boyu uzunluğuna göre değişir. Bariyer montajının yapılacağı alanın önceden yerinde keşif ekibi tarafından incelenmesi gerekmektedir. Yerinde keşif ekibimiz ücretsiz keşif hizmetiyle sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda uzun yıllar herhangi bir arıza vermeden bariyerin çalışmasını garanti ediyoruz.

Bize ulaşmak için lütfen tıklayın!

Ayrıca burayı da inceleyin!