01


18 Şubat 2020

Kollu Otopark Bariyeri

Kollu otopark bariyeri yabancı araçların giriş-çıkışlarını engellemek veya kontrol altına almak için kullanılır. Site, apartman, küçük ve büyük ölçekli iş yerleri, tatil köyleri, oteller, kamu kurum ve kuruluşlarında sıkça kullanma ihtiyacı olur. Bunların başlıca sebebi olası güvenlik açıklarını engellemektir.

Araç girişlerinin yapıldığı alanlarda görevlinin izniyle ya da kumandanızla birlikte geçiş sağlayabilirsiniz.
Siteye veya iş yerine misafir olarak girmek istediğinizde , görevli tarafından izin verildiği müddetçe geçiş sağlanır.

Bodrum bariyer ile kollu otopark bariyeri ni bir görevlinin geçiş iznine ihtiyaç duymadan siz de açıp kapatıp, geçişlerinizi hiç aracınızdan inmeden yapabilirsiniz.

Otopark Bariyer Kumandası

Kollu bariyer sistemleri konusunda en olmazsa olmak araçlardan biri bariyer kumandası dır. Güvenli ve kolay şekilde, araçtan hiç inmeden araç geçişini sağlar. Geçiş sistemlerinin en sık kullanılan yöntemlerinden biri olan kollu otopark bariyeri ve bariyer kumandası ile daha az çabayla, daha yüksek güvenlik ve geçişler sağlayabilirsiniz.

Kollu Bariyer Özellikleri

Kollu otopark bariyerleri istediğiniz bölgeye göre istediğiniz boyutlarda akıllı kol olarak üretilmektedir. Akıllı kollar, giriş yerlerinin uzunluğuna göre kullanılabilmektedir. Akıllı kola sahip olan bariyerlerin kolların aşağı-yukarı doğru hareket etmesi sırasında kendine dokunan cisimleri hissetme ve bu cisimlere de tepki verme özellikleri vardır.

Kollu bariyer ‘de bulunan emniyet sensörü sayesinde bariyer kolu aşağı doğru hareket ederken bir engele, bir cisime ya da bir kişiye temas ederse otomatik olarak 0.7 saniyede tersi yönde hareket ederek olası kazaları engellemektedir.

Tam tersi olarak bariyer kolu yukarı doğru hareket ederken bir engelle karşılaşırsa 0.3 saniyede aksi yönde hareket etmektedir.

Kollu otopark bariyeri, otomatik otopark bariyeri, otopark bariyeri ve kollu bariyer hakkında bilgi almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Bütün bariyer ve geçiş kontrol projeleriniz için Ankara merkezli kardeş firmamız Ardoxbariyer.com adresinizi ziyaret edebilirsiniz.