01


11 Şubat 2020

Otopark Bariyer Sistemi

Otopark Bariyer Sistemi Nedir ?

Ardox Bariyer’in otomatik ve manuel otopark bariyer sistemi, binalarının veya mülklerinin güvenliğini artıran ve araç erişim kontrolünün çok önemli olduğu müşteriler için mükemmel bir çözümdür.

Şu anda daha küçük bir proje, büyük ölçekli yatırım veya belediye dairelerinizdeki trafik yönetimi üzerinde çalışın. Yirmi yılı aşkın bir süredir, küçük ve çok katlı otoparklar, özel ve şirket binaları, sanayi ve hastane binaları, oteller, otoyollar, tüneller, geçiş ücretleri istasyonları ve bulunduğu diğer uygulama alanları için müşteri tarafından kanıtlanmış engelleri üretmekte ve sunmaktadır. Engelleri bağımsız önlemler olarak veya diğer erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanmak için uygun. Giriş bariyerleri, park bariyerleri ve güvenlik bariyerleri olarak en yaygın kullanım alanıdır.

Maksimum verimli, sorunsuz ve sessiz çalışma için bir frekans değiştirici tarafından kontrol edilen 3 fazlı bir elektromotor içeren,% 100 görev derecesine ve 1,2 sn standart çalışma süresine sahip yeni yüksek hızlı otopark bariyer sistemi.
Özellikle park sistemleri, ücretli geçiş istasyonları veya benzin istasyonları gibi aşırı trafik uygulamaları için tasarlanmıştır.

6 metreye kadar kol uzunlukları için mevcuttur.

Otopark Bariyer Sistemi Fiyatları

Otopark Bariyer Sistemi park bariyerleri, park alanına gitmesi ve park alanındaki trafikten kaçınması gereken sürücüler için mükemmel bir yaklaşım sunar. Aslında, araç sayısı insan gereksinimleri ve memnuniyeti ile artmaktadır. Daha sonra, dünyanın teknoloji platformuna girişi güvenlik için çok fazla kontrol sahibi oluyor.

Genel olarak, geçiş kapısı, ticari alan ve diğer trafik bölgelerinin trafiği kontrol etmek için engeller gibi birçok yeri görebilirsiniz. Engelleri kullanmanın temel amacı anında trafik kontrolüne girmek ve yanlış şekil verme şansından kaçınmaktır. Park bariyerleri, pervasız sürücülerin fizibilitesinden güvenliği sağlamak için gerekli ve yeterli olanlardan biridir. Arabanızı park ederken trafiği kontrol etmek ve başkaları için yeterli alan yapmak için otopark engellerini görebilirsiniz.

Gereksinimlerinize göre çok çeşitli park bariyerleri alacaksınız. Aracınızı engeller yardımıyla park etmeye karar verdiğinizde harika bir seçenek sunar. Emniyet trafik bariyeri, araç erişim kontrolü ve yükseklik kısıtlamaları gibi çeşitli park bariyerleri sağlayarak bunu garanti eder. Park alanları yetkin bir şekilde dolduğunda ve alan kurumsal ve ticari kuruluşlar aracılığıyla doğru şekilde kullanıldığında. Trafik akışının ana amacı, daha az sayıda otomobil erişilebilir park yeri arayışında her yere sürmek istediği için gelişir.

Park Bariyer Sistemleri

Büyük olasılıkla, park bariyerleri yoğun trafik akışını yönetmenin yanı sıra hassas meşgul alanların kontrolünü sorunsuz bir şekilde kontrol etmenin genel yöntemidir. Burada, her türlü uygulamaya, halka açık otoparklara ve diğer özel ve ticari yerlere uyacak yüksek mükemmellik ve otopark bariyer sistemi sunabilir. Emniyet ve kontrol trafiği için özel olarak tasarlanmış park bariyerinin verimli bir şekilde kullanılması önemlidir. Yüksek seviye güvenlik birincil hedefse, otomatik yükselen direkleri, sürgülü çelik kapıları veya aracın etkisinden kurtulmak için özel olarak tasarlanmış yükselen kaldırım taşlarını dikkate almanız gerekir.

Otomatik ve çağdaş otopark bariyerleri, yoğun alanlardaki trafiği kontrol etmeyi amaçlayan tüm tüketiciler için doğru seçimdir. Otopark bariyer sistemi muazzam güvenilirdir ve ticari mülkün paha biçilmez caydırıcı dış yerini yapar. Bununla birlikte, araç bariyerleri önemli olanıdır çünkü trafik kazalarını azaltma ve insanların hayatını kurtarma yeteneğine sahiptirler. Otopark bariyer sistemini seçip erişilebilir özelliklere ve yeni özelliklere göz atarken insanların güvenliğini unutmayın. Yanlışlık herhangi bir zamanda gerçekleşir, bu nedenle kazayı azaltmak için doğru engel seçiminin sorumluluğunu korumalısınız.

Mantar Bariyer Sistemleri hakkında bilgi almak için diğer yazımıza göz atabilirsiniz.