01


2 Ocak 2020

Otopark Bariyeri Fiyatları

Otopark Bariyer Sistemleri Akredite montajcılar aracılığıyla kurulum hizmetlerinin sağlanması.
Doğru bariyerlerin kullanıldığından ve bina izinleriniz alındığından emin olmak için bariyer sistemlerinizin tasarım sorumluluğunu üstlenin,
Genel proje yönetimi.
Tasarımlarınızı uyumlu, sertifikalandırılabilir ürün ve sistemlere dönüştüren araştırma ve geliştirme.
Projenizi yönetmek için uygunluk programları ve çevrimiçi sistemler sağlanması.
Uçtan uca çözümler.
Ürünlerimiz ve sistemlerimizle çalışanlar için eğitim (montajcılar dahil).

Uyum ve sertifikalandırma
Bariyer sistemleri ve Otopark bariyer Sistemleri devam eden bakımı.

Ardox Teknoloji olarak her tür bina ve bina için bir dizi bariyer sistemi sunuyoruz, ancak bu sadece kalite ve güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine uygun birinci sınıf ürün tedarikinden ibaret değil. Ayrıca, projeniz için vazgeçilmez olduğunu kanıtlayabilecek başka hizmetler de sunuyoruz. Bunlar şunları içerir:Sizin için yapım sürecini basitleştirebilir. Tek yapmanız gereken sormak! ARDOX Teknoloji mevcut olan hizmetler ve ürünler hakkında daha fazla bilgi edinin. bugün. İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi daha fazla tartışmak için e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.

Kollu Bariyer Ankara Destek Hattı : (312) 394 54 15
Bariyer Çeşitleri
Kollu Bariyer Sistemleri
Bariyer Sistemleri
Otopark Bariyeri
Otopark Bariyer Sistemleri
Kollu Bariyer Fiyatları
Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Teknik Destek Hattı: (312) 995 06 10

Otopark Bariyeri Kullanımı

Yerleşim yerleri ve halka açık otopark giriş-çıkışlarını kontrol altına alabilmek için kullanılan bariyer sistemleri uzaktan kumanda, buton, kart okuyucu veya rfid sistemler kullanılarak geçiş kontrol sistemine entegre edilebilmektedir.

Konumlandırılacak alanın genişliğine göre kol boyu değişiklik göstermektedir.

Opsiyonel olarak bariyer sistemlerine; kırılan kol özelliği; kol altı perdesi, kol karşılık direği ve emniyet sensörü ilave edilebilir.

Otopark bariyeri modellerimizin tamamı % 100 Türk malı olup hepsinin kolay kurulum ve montajı yapılabilmektedir.

Araç ve insan geçişini engellemeye , durdurmaya, yavaşlatmaya veya kontrollü geçiş sağlamaya dönük çeşitli araçlardan yapılmıi geçiş kontrol ve güvenlik sistemi ürünleridir. Motor gücü ve çalışma voltajına göre tasarlanmış ürünlerdir. Bariyer sistemleri bariyer kolunun uzunluğuna göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Belirli bir zamandan sonra bariyer dişlisinin üzerine düşne yük artmaktadır. Ve dişlilerin arızalanmasına sebep olmaktadır. Bu zararı en aza indirmek için ARDOX otopark bariyeri sistemi geliştiricileri donanım ekibi son derece etkili bariyer sistemi üretmeyi başarmıştır.

Satışa sunulan bariyer sistemleri; mantar bariyer, kapan bariyer, kollu bariyer olarak sınıflandırılabilir. Kullanılan alana göre farklılık gösteren bariyer sistemleri ile otopark bariyeri sistemlerinde ön plana çıkmaktayız.

Otomatik Bariyer Hızlı Kurulum

Kollu Bariyer Sistemleri , Bariyer Sistemleri ve Kayar Kapı Sistemleri ile Ardox Teknoloji olarak sizlere hizmet veriyoruz. Kollu bariyer teknik destek ekibimizle Ankara ‘nın her yerine teknik desteğe gidiyoruz. Yerinde keşif ekibimizle Kepenk sistemleri, bariyer sistemleri, kartlı geçiş, Hgs&Ogs, Kollu bariyer sistemleri gibi uzmanlık gerektiren birçok konuda sizlerin yanındayız. Ankara ve çevre illerde uygun fiyat avantıjı sunan firmamızla hemen iletişime geçebilir. Donanım ve Yazılım konusunda destek alabilrsiniz.

Kollu Bariyer Uzman Kadro

Kollu Bariyer sistemleri ve Otopark Bariyeri olarak hizmet vermekteyiz. Kollu Bariyer sistemleri güvenlik gerektiren yerlerde hayli fazlaca kullanılmaktadır. Geçiş kontrolünün sağlanması için en etkili yöntemlerdir. Apartmanımıza veya şirketimize istemediğimiz araçların girişini engellemek için kullanırız. Günümüzde bariyer sistemleri kullanımı giderek artmaktadır. Güvenlik ön plana çıkmaktadır. İşte tam da burada bariyer sistemleri ön plana çıkmaktadır.

Geçiş işlemleri için kart, HGS&OGS etiketleri veya temassız kart kullanılmaktadır. Ankara Bariyer firması olarak isteğinize bağlı olarak ta tasarım ve montaj işlemini gerçekleştirebiliriz.

Otopark Bariyer Sistemleri Yerinde Keşif

Yerinde Keşif ekibimiz ile 7/24 hizmet vermeye, bu hizmeti sağlarken hizmetimizden ödün vermemeyi kendimize ilke olarak edindik.Kollu Bariyer Ankara , Otopark bariyeri ve Motorlu Kayar Kapı Sistemleri başta olmak üzere, kepenk sistemleri , HGS&OGS Sistemleri , Personel Devam Kontrol Sistemleri , Turnike Sistemleri, Road Blocker, Yana Açılır Bahçe Kapısı , Otomatik Kapı, Otomatik bariyer sistemleri gibi geçiş kontrol ve teknoloji adına herşeyi yapıyoruz.

Fiber Optik Sonlandırma gibi günümüz 5G Teknolojisine geçerken oldukça önemli yere sahip olacak olan fiber işlerini yapmaya devam ediyoruz.

Ardox Teknoloji ve Ardox Kollu Bariyer Ankara , Otopark Bariyeri ve Motorlu Kayar Kapı Sistemleri olarak aklınıza takılan veya fiyat sormak istediğiniz herhangi bir ürün için telefon numaramız 0312 394 54 15. Teknik Ekibimiz Yerinde Keşife gelerek ihtiyaçlarınıza cevap verecek size en uygun teklifi verecektir.

Motorlu Kayar Kapı Sistemleri üzerine uzman kadromuz Ankara nın tüm ilçelerinde anında hizmet vermektedir.