01


2 Ocak 2020

Otopark Bariyeri

Otopark bariyeri, yerleşim yerleri ve halka açık otopark giriş-çıkışlarını kontrol altına alabilmek için kullanılan bariyer sistemleri uzaktan kumanda, buton, kart okuyucu veya RFID sistemler kullanılarak geçiş kontrol sistemine entegre edilebilmektedir. Bu sayede teknolojiyle uyumlu bir otopark bariyeriniz olabilir.

Otopark bariyeri Kullanacağınız alana göre size özel AR-GE çalışmamız ile gerekli bariyeri sizin için imal ediyoruz. Kol boyu isteğinize göre değişiklik gösterebilir.İsteğinize bağlı olarak bariyer sistemlerine; kırılan kol özelliği; kol altı perdesi, kol karşılık direği ve emniyet sensörü ilave edilebilir.

Otopark bariyerlerimizin tamamı %100 türk malı olup yerli üretimdir. Hepsinin kolay olarak kurulum ve montajı uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.

Otopark bariyeri Otopark giriş çıkışlarının kontrol edilmesi, içeride kaç aracın olduğu, o aracın kaç saat otoparkta kaldığına dair bilgiler güvenli olarak sunulmaktadır. Gereken kamera, sensör, kartlı geçiş sistemleri ile bariyer sisteminizi en maksimum seviyede güvenilir kılabilirsiniz.
Yerli Üretim Otopark Bariyeri

Otopark bariyeri Bariyerlere tanımlanan sistemlerle açılır, kapanır. Elinde kumanda olmayan birisi bu sistemi açamaz. Bunun gibi kartlı geçişlerde de aynı durum söz konusudur. Misaf
Biletli Otopark Bariyeri

TCP / IP tabanlı biletli Otopark bariyeri ile otopark giriş-çıkışlarını takip etmek isteyen firmalar için idealdir. Çalışma prensibi olarak gelen aracın terminale yaklaşıp butona basarak bilet alması ve içerdiği süre boyunca tanımlanan parametreler doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır. Bu ücretlendirme sonrası araç otoparka girer, gerekli zamanı geçirdikten sonra araç dışarı çıkış yapınca (süresine göre) gerekli ücretlendirme hesaplanmaktadır. Kişi kartını çıkış ünitesine koyarak ya da çıkış ünitesindeki ödeme noktasına ileterek onay aldıktan sonra çıkışı gerçekleştirilmektedir.

ARM çipli olan biletli otopark kontrol sistemi paneli hızlı ve yüksek performanslı olarak geçişlerinizi sağlamanıza olanak verir. Ayrıca üzerinde bulunan led üzerinde uyarılarınızı anlık online olarak bulunabilir ve dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Türkçe dil desteği ile çalışan bu panellerimize dilediğiniz dil eklenebilmektedir.

Biletli otopark sistemlerinde esas olan ücretlendirmedir. Belirlenen kurallar doğrultusunda araç sahibi bariyer otomatından bilet alır, içeri girdiği anda süre başlar. İşleriniz bitip araçla ayrılmanız gerektiğinde biletinizi görevliye verirsiniz ve görevli gerekli ücretlendirme hesaplamaları yaparak ücreti size belirtir. En sonunda hizmet bedelini ödeyip oradan ayrılırsınız.

Ayrıca şahsınıza ait olan otopark yerinizin bir başkası tarafından işgal edilmesini önlemek için de oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen bu bariyer sistemi; ihtiyacınıza yönelik olarak otomatik ya da manual olarak tercih edilebiliyor. Otopark bariyeri uzaktan kumanda ya da buton seçeneklerini; kırılan kol özelliği, kol altı perdesi, kol karşılık direği ve emniyet sensörü ihtiyacınıza yönelik olarak sisteme dahil edilebilir parçalardır.

Otopark bariyeri fiyatları konusunda bütçe dostu ve tam zamanında iş teslimi prensiplerimiz ile sektördeki pek çok müşterinin öncelikli tercihi olan bir markayız.

Teklif almak için…

Daha fazla bilgi almak için..